אודות

אז מי אני בעצם?

נופר לנדסמן

זו השאלה הראשונה שבטח תשאלו את עצמכם כשתפגשו את . אז רק לצורך העניין, אני בן זוג לשני האהובה, אבא לשלושה קסמים מופלאים ששמם בישראל עומר, נטע וגבע, ואני גם אח וחבר של.

אבל אני לא רק זה, אני גם הובלתי והדרכתי ילדים ובני נוער במשך שנים, ואפילו הצלחתי לאסוף כמה תעודות בדרך כדי להיות טוב יותר, אבל אם נצא לרגע מהתארים שנתתי לעצמי, אני בסופו של דבר נופר לנדסמן, שלפני יותר מעשור הבין שהוא רוצה להכניס היגיון בתוך השיגעון של בני הנוער והיום אני בעיקר מעודד בני נוער להאמין בעצמם (למרות שהם לא תמיד מאמינים במה שיש להם ואולי גם לא תמיד מודעים אליו).

היום, אפילו שאני כבר ילד גדול, תמיד עולה לי המחשבה ש”אילו רק היו מסבירים לי כשהייתי צעיר יותר איך להתמודד עם החיים, הכל היה מרגיש קצת שונה”. מוכר לכם?

בואו ואשתף אתכם בסיפור קצר עליי:

לפני 23 שנים, התיישבתי בחדרה של מנהלת בית הספר, שיידעה אותי שלא אוכל לעלות לתיכון כי ההישגים שלי נמוכים. אני זוכר את צלילי המילים חודרים לאוזניי, את ההלם מכה בפניי וכל מה שיכולתי לראות זה איך עולמי קורס.

זו הייתה השנה הכי טובה שרק יכולתי לדמיין, הגעתי להישגים אדירים כשחיין (הייתי אלוף ישראל בשחייה ובנבחרת ישראל לנוער), הרגשתי שיש לי משמעות, שאני יודע מה אני רוצה בחיים שלי וברגע אחד, הדימוי העצמי שלי נפל לרצפה, הפסקתי להאמין ביכולות שלי, רציתי לוותר על הכל, ושנאתי את כל העולם. זה קרה לכם בעבר? או אולי לילדים שלכם?

כשאני מסתכל על עצמי כמתבגר, אני מצליח להבין מה היה האתגר הכי גדול שלי. פשוט לא יכולתי לאפשר לעצמי ליפול. חונכתי שהצלחה היא האופציה היחידה שיש לי, וכישלון הוא חלק מהדרך. “השיחה עם המנהלת”, הפכה אותי להיות המאמן של עצמי.

ולמה אני משתף אתכם בסיפור הזה?

אני מבין היום, שהחיים שלי כמתבגר היו יכולים להרגיש קצת שונה אם מישהו היה מראה לי את הדרך, נותן לי כיוון, רואה או מקשיב למה שבאמת הייתי צריך. למרות שעברתי אירועים רבים ומשמעותיים בחיי, אני מאמין שהרגע בו ילדתי את הפך לאירוע המשמעותי ביותר בחיי עד כה (אחרי היום בו אני וילדיי נולדנו, כמובן).

אני משקיע את כל זמני בהכוונת בני נוער למודעות עצמית, יצירת שינוי ולבחור את הדרך הנכונה ביותר אל ליבם. ועכשיו אני מזמין אתכם לעשות שינוי עצום עבור המתבגרים, לתת להם הזדמנות להיות המאמנים של עצמם ולהפוך את המחר שלהם לטוב יותר. זו הסיבה שיצרתי את , כדי לעזור להם להתמודד עם גיל ההתבגרות קצת אחרת.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה

השאירו פרטים בטופס ואצור איתכם קשר.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645